Jitka Frolíková

správce stránek MSDN a TechNet ALSO Czech Republic s.r.o.
+420 222 512 201
+420 603 442 434
daquas@daquas.cz
Anny Letenské 7, Praha 2

Jitka Frolíková

Licenční otázky k MSDN

Užívání jakéhokoli softwaru se řídí poměrně složitými podmínkami, o nichž pojednává licenční smlouva nazývaná dříve End User License Agreement (EULA) a nyní Microsoft Software License Terms (MSLT). Protože právní jazyk (ještě zpestřený tím, že MSDN je globálním produktem, takže ujednání je ke čtení pouze v angličtině) není úplně triviální, shrnujeme zde ty nejzásadnější informace, jimiž se každý uživatel MSDN řídit prostě musí. Subtilnější otázky s vámi rádi budeme řešit v osobní komunikaci.


MSDN Platforms nyní i ve dvouleté smlouvě

MSDN Platforms nyní i ve dvouleté smlouvě


Přínosy MSDN

V předplatném Visual Studio/MSDN najdou vývojáři nejen nové produkty, které se během předplatného objeví na trhu, ale i další benefity, podle toho, jakou edici předplatného vývojář má.


Novinky v MSDN

Nová edice MSDN Platforms; Benefit Office 365 Developer Subscription v MSDN; Povýšení Visual Studia Professional s MSDN o 30 % levněji; Dárek pro nové předplatitele


Co pěkného vám uteklo v MSDN

Předplatné MSDN Subscription je Software Assurance pro Microsoft Visual Studio. Zásadní hodnotou MSDN Subscription ovšem není právo na nové verze Visual Studia. Jde především o obrovský balík všech starších i budoucích verzí a jazykových mutací softwaru, služeb a technické podpory, jakož i licenčních výhod pro IT odborníky, kteří navrhují, tvoří nebo nasazují aplikace.


Programujte a buďte mobilní!

Speciální nabídka Visual Studio s předplatným MSDNČeský jazykový balíček pro sadu Visual Studio 2010 Professional.

Český jazykový balíček pro sadu Visual Studio 2010 Professional.


Kvalitní vybavení pro IT profesionály

Jak si může správce sítě či jiný IT odborník, který má na starost implementaci nových produktů společnosti Microsoft, nainstalovat a v klidu otestovat software před tím, než jej vpustí do firemní infrastruktury? Jak mít po ruce všechny informace, které k tomu bude potřebovat? Stačí jen pořídit si předplatné TechNet a vybrat si takovou edici, která poskytne všechno potřebné.


Prodloužení předplatného MSDN

Zajímejte se o možnosti prodloužení, dokud je předplatné ještě aktivní! Po skončení lhůty předplatného je nutno vždy koupit nové předplatné – na výběr je 1, 2 a 3leté. Cena nového předplatného vždy převyšuje (u týmových edic Visual Studio s MSDN Premium i několikanásobně) cenu obnovy. Pravidelné obnovování předplatného (Renewal/Software Assurance) je tedy levnější než nové předplatné.