Jitka Frolíková

správce stránek MSDN a TechNet ALSO Czech Republic s.r.o.
+420 222 512 201
+420 603 442 434
daquas@daquas.cz
Anny Letenské 7, Praha 2

Jitka Frolíková

Visual Studio 2010 s MSDN jinak a lépe

Visual Studio 2010 bude uvedeno na trh v průběhu dubna 2010. Zákazníci, kteří vlastní v dubnu 2010 licenci Visual Studia s aktivním předplatným MSDN, mají jedinečnou příležitost těžit z výhod přicházejících změn úrovní Visual Studia. Dostanou se k nim rovnou a lacinější cestou.


Nástroje, které si na sebe rychle vydělají

Jestli vás živí práce vývojáře, určitě rádi využijete nástroje, které jsou co k čemu. Zajímá vás, které to jsou? Nejen, že vám to povíme, ale ještě jsme tentokrát posly dobrých zpráv, protože teď na jaře jsou mnohé z nich lépe zpřístupněny díky speciálním nabídkám a cenám. Pro mnoho uživatelů „nemicrosoftích“ produktů se tak pootevřely dveře do světa vývoje.


Migrace ze SourceSafe na Team Foundation Server

Nejen dynamické programátorské týmy, ale i vývojáři sólisté mívají problém vracet se ve svých vlastních stopách, aby opravili, upravili, znova použili, modifikovali něco, co vyvinuli před drahnou dobou. Přesněji řečeno, čím dynamičtější jsou, tím více se zkracuje doba, po kterou jsou schopni udržet v prosté lidské paměti, co a proč a jak udělali. Když se k tomu navrch přidá i zásadní komplikace, jež se zove týmová komunikace, tak nezbývá, než rychle hledat začít spásu. Ti, kteří ji kdysi našli v produktu SourceSafe, stojí nyní před otázkou, kam dále a lépe.


Jak si vývojář ulehčí život?

Půl tuctu rad a doporučení, jak si elegantně, spolehlivě a výhodně zajistit všechny nástroje, služby a podporu společnosti Microsoft, které potřebujete, abyste mohli odvádět kvalitní vývojářskou práci, neztráceli zbytečně čas a produkovali spolehlivé a uživateli oblíbené aplikace.