Daquas 30 let


Petr Bauer

specialista na bezpečnostní a jinak užitečné produkty DAQUAS
+420 222 512 201
+420 603 442 434
daquas@daquas.cz
Anny Letenské 7, Praha 2

Petr Bauer

Symantec Enterprise Vault

Nedávné studie naznačují, že v e-mailu a jiných aplikacích zasílání zpráv je uloženo až 75 % duševního vlastnictví organizace. Mnoho organizací nyní považuje e-mail za nejdůležitější nástroj pro svou činnost. Symantec Enterprise Vault, který spravuje miliony poštovních schránek pro tisíce zákazníků na celém světě, je platforma inteligentní archivace, která ukládá a spravuje podniková data z e-mailových systémů, prostředí souborových serverů, platforem rychlého zasílání zpráv a systémů podpory spolupráce a správy obsahu a umožňuje dohledání těchto dat.


GFi EndPointSecurity 4

V loňském prosinci byla vydána již čtvrtá verze nástroje GFi EndPointSecurity. Toto řešení pomáhá blokovat neautorizované používání přenosných paměťových zařízení – jako je iPod, PDA, flash paměť, USB disk – v síti a brání tak úniku nebo krádeži citlivých dat. Verze 4 poskytuje správcům vyšší kontrolu a flexibilitu při ochraně integrity firemních systémů a dat. GFi EndPointSecurity podporuje 64bitové platformy Windows.


Produkty Altiris, silné nástroje pro klidný život v IT

Společnost Symantec nabízí kvalitní produkty, které pomáhají automatizovat či dokonce plně automatizují některé činnosti a procesy nezbytné pro maximální využití prostředků IT, pro jejich spolehlivý provoz. Tato část nabídkového portfolia získala významnou posilu spojením se společností Altiris, zkušeným producentem softwarových nástrojů, které usnadňují organizacím správu jejich dnes již poměrně složitého, dynamického a komplexního prostředí. Jde o sofistikované a inteligentní řešení konsolidovaného řízení jak klientských, tak serverových stanic.


Symantec Endpoint Protection 11: Hamlet, kralevic žlutý

Velmi stručné představení nové generace antivirového (ale nejen antivirového řešení), které navazuje na tradici úspěšných, s oblibou a důvěrou nasazovaných bezpečnostních produktů Symantec AntiVirus Corporate Edition či Symantec Client Security. Kouzlo produktu Symantec Endpoint Protection spočívá hlavně v tom, že se do jediného agenta podařilo vložit všechny požadované funkce. Hamlet v nadpisu článku je kódové označení SEP 11 ještě před uvedením na trh.