Hledáme nové kolegy!

Ondřej Soukup

technický specialista DAQUAS
+420 222 512 201
+420 603 442 434
daquas@daquas.cz
Anny Letenské 7, Praha 2

Ondřej Soukup

Testovací účty Office 365

DAQUAS pro vás připravil balíčky zkušebních verzí produktů Office 365, což jsou cloudové služby pro komunikaci a spolupráci určené firmám. Plní potřeby organizací všech velikostí, od živnostníků přes malé, střední i velké firmy a úřady státní či místní správy až po vzdělávací instituce.
Agent 2013

Microsoft Monitoring Agent 2013


Windows Server 2012: další licence úplně jinak

Letos představila společnost Microsoft nové verze několika svých klíčových produktů, jako jsou SQL Server, System Center a nyní i Windows Server. U všech těchto nových verzí došlo nejenom ke změnám technického rázu, ale také k menším či větším změnám v licenčních podmínkách. Změny vedou ke zjednodušení licenční politiky a snazší cestě k vytvoření efektivně fungující a řádně spravované IT infrastruktury.


Microsoft Product Activation

Pořízení licence softwaru je jen prvním krokem k jeho úspěšnému užívání. Následuje instalace a v mnoha případech aktivace. Aktivace je proces vytvoření vztahu mezi konkrétním produktovým klíčem a konkrétním zařízením, na něž se licence vztahuje. Jejím primárním cílem není ztrpčovat život uživatelům, kteří si licenci poctivě koupili, ale co možná nejefektivněji bránit v užívání těm, kteří na rozdíl od těch prvních na software nemají legální nárok. V následujících řádcích objevíte informace o způsobech a významu aktivace produktů Microsoft, především operačních systémů Windows a aplikací Office 2010.