Tereza Špetlíková

ALSO Czech Republic s.r.o.
+420 222 512 201
+420 603 442 434
daquas@daquas.cz
Anny Letenské 7, Praha 2

Tereza Špetlíková

Mráčky a zase mráčky

Síla mraku neboli Cloud Power je novou cestou, kudy se chce Microsoft (stejně jako mnoho dalších softwarových dodavatelů) do budoucna ubírat. Cloudové služby mají co nabídnout, i když oproti současnému standardu nazývanému on-site či on-premise (pořízené licence instalované na vlastním hardwaru) mají ještě nějaká technická omezení. Nicméně, ne všichni potřebují individuální funkcionalitu softwaru, kterou nabízí provoz on-premise, a místo ní spíše ocení výhody řešení prostřednictvím cloudových služeb.


Studenti a legální software

Office Professional Plus 2010, Windows 7 Upgrade, Visio 2010, Project 2010 a další software se slevou až 90 % pro studenty s kartou ISIC.


Základní informace o cloudových službách

Perspektivní cloudové služby jsou řešením, které umožňuje rychle a s co nejmenšími vstupními náklady zařídit moderní IT ve firmě jakékoliv velikosti. Společnost Microsoft nabízí několik tzv. cloudových služeb, které nesou názvy Windows Intune, CRM online, Office 365.


Office 365 aneb produktivita mezi nebem a zemí

Těžko si nevšimnout, že slovíčko „cloud“ je v poslední době na poli IT snad nejčastěji skloňovaným pojmem. Těžko se mu však vyhnout. Roztahuje se nad námi jako sopečný mrak, ale holedbá se přitom úplně pozitivními účinky. Slibuje vyhovět nárokům na pružnost, účelnost vynakládání prostředků, předvídatelné cashflow a na užitek z nejnovějších dostupných technologií. Je tedy budoucnost úspěšného IT v mlhovině Andromedy nebo v oblacích online služeb?