Daquas 30 let


externí autoři

externí přispěvatelé magazínu softwarový QUAS DAQUAS
+420 222 512 201
+420 603 442 434
daquas@daquas.cz
Anny Letenské 7, Praha 2

externí autoři

Instalace Exchange Serveru 2010

Pokud jste rozhodnuti Exchange 2010 ve vaší firmě nasadit, bude asi dobré vědět, alespoň v hrubých rysech, jak celý proces probíhá.


Exchange Server 2010

Exchange Server 2010 představuje nový milník ve vývoji a pojetí firemní komunikace. Nová architektura umožňuje dosahovat vysoké spolehlivosti díky automatické replikaci e mailové databáze na více serverů, a to při zachování její plné dostupnosti pro uživatele. Exchange Server 2010 rovněž snižuje požadavky na výkon diskových úložišť, čímž zcela mění pohled na využití diskového subsystému a celé řešení významně zlevňuje. Rozšiřuje i možnosti přístupu kúčtu prostřednictvím webového prohlížeče.


Dokonalá komunikace

V dnešním horečně se rozvíjejícím světě lidé potřebují spolu komunikovat snadno, efektivně a nejlépe co nejrychleji. Produkty z rodiny Microsoft Unified Comunications (Sjednocená komunikace, dále jen UC) pomáhají zrychlit komunikaci mezi lidmi a organizacemi bez ohledu na to, zdali jsou v kanceláři, na služební cestě v jiném městě nebo se pohybují po jiném kontinentě.


Výběr několika novinek z Visual Studio 2010

Pokud si v tuto chvíli pořídíte předplatné Visual Studio s přídavným balíkem softwaru na testování (MSDN), získáte nejen Visual Studio 2008, ale automaticky i Visual Studio 2010. Kolega z pražského zastoupení společnosti Microsoft pro vás připravil ochutnávku chystané verze a my jsme připraveni vám doporučit cestu, kterou se k ní dostanete co nejvýhodněji.