Daquas 30 let


Rok 2015 už je dávno za námi. Vím. Pojďme se však společně aspoň na chvilku vrátit o pár měsíců zpátky. Nebudu vás trápit psychologickými otázkami typu „Jak se váš život změnil za loňský rok?“, ani se nebudu ptát, zda jste splnili svá loňská předsevzetí (ani já do té posilovny chodit nezačala…). Vzpomeňme spolu ale na to, co všechno se od minulého jara změnilo ve světě IT! Máme tu nové Kanceláře a desátá Okna, celé IT stoupá nevyhnutelně do Mraků, ať už máte z výšek strach, nebo ne. Do licencí se cpou písmenka jako BYOD a CYOD. Ani MSDN se nevyhnulo změnám. A někteří dokonce básní o popelnicích! Tedy o kontejnerech.

Kateřina SrbkováKateřina Srbková
AkceAkce
03.03.2016 10:24:0003.03.2016 10:24:00

Kateřina Srbková

DAQUAS
+420 222 512 201
+420 603 442 434
daquas@daquas.cz
Anny Letenské 7, Praha 2

TechEd DevCon 2016

Rok 2015 už je dávno za námi. Vím. Pojďme se však společně aspoň na chvilku vrátit o pár měsíců zpátky. Nebudu vás trápit psychologickými otázkami typu „Jak se váš život změnil za loňský rok?“, ani se nebudu ptát, zda jste splnili svá loňská předsevzetí (ani já do té posilovny chodit nezačala…). Vzpomeňme spolu ale na to, co všechno se od minulého jara změnilo ve světě IT! Máme tu nové Kanceláře a desátá Okna, celé IT stoupá nevyhnutelně do Mraků, ať už máte z výšek strach, nebo ne. Do licencí se cpou písmenka jako BYOD a CYOD. Ani MSDN se nevyhnulo změnám. A někteří dokonce básní o popelnicích! Tedy o kontejnerech.

Máte pocit, že už se ve všech těch změnách nedá vyznat? Jen co nastudujete jednu, už je tu další! A u toho máte samozřejmě stíhat práci na plný výkon…

V pohodlí měkkého křesla si vyslechnete veškeré novinky přehledně a uceleně přímo z úst těch nejpovolanějších profíků v oboru. A jako vždy si každý ajťák přijde na své! Čekají vás přednášky rozdělené už tradičně do pěti sálů:

  • ShowIT Hall – pro IT specialisty
  • DevCon Hall – pro vývojáře
  • Geek Hall – pro geeky
  • Mix Hall – pro IT specialisty, vývojáře a databázové specialisty
  • SQLFest Hall – pro databázové specialisty

Chybět letos nemůže ani sada přednášek zaměřených na rozmanitou problematiku Cloudu.

Žádné hledání a brouzdání po Internetu, žádná videa na YouTube, ale živí odborníci připravení vám prezentovat vše, co potřebujete vědět, a zodpovědět všechny otázky i v pauzách mezi přednáškami a jednotlivými sousty.

K dispozici vám z našich řad bude i licenční guru Radek Žalud a vzácný IT exponát Darina Vodrážková ? Pro detailnější informace o licencích a jejich obstarávání, rozličných službách i o tom, jak a s čím můžeme pomoci zrovna vám, bude po celý čas k dispozici na stánku náš tým.

Abyste měli možnost si trošku oddechnout a posilnit se, je pro vás jako vždy připraven výborný catering, přístup na wi-fi, příjemní pořadatelé i soutěže se zajímavými cenami.

Hlavní relaxace přijde v půlce techedího týdne v podobě již tradiční TechEd párty! Budete si moci odpočinout nebo zařádit, poznat nováčky v oboru i uvolněné až odvázané speakery zbavené mikrofonů a notebooků, potkat se zástupci našimi i GOPASu… Zkrátka pobavit se se svými  :-)

V průběhu příštích pár týdnů najdete na stránkách www.teched.cz přesný rozpis témat i přednášejících. Případně se můžete pokochat fotodokumentací z předešlých ročníků ?

Přípravy jsou v plném proudu, registrace běží a my se na vás těšíme!