Daquas 30 let


Že „příjemné rozhraní mezi člověkem a jeho IT“ děláme s láskou a že nás to baví, to víme. Že máme spoustu spokojených zákazníků, to víme taky, a moc nás to těší. Už to samo o sobě je pro nás odměnou dostatečnou a známkou kvalitně odvedené práce. I přesto nás potěšila získaná ocenění IAMCP (International Association of Microsoft Channel Partners). Dokonce čtyři! A jelikož jsme se tak daleko dostali i díky vám, našim zákazníkům i partnerům, chceme se s vámi o svou radost podělit.

Kateřina SrbkováKateřina Srbková
O násO nás
29.09.2015 16:07:0029.09.2015 16:07:00

Kateřina Srbková

DAQUAS
+420 222 512 201
+420 603 442 434
daquas@daquas.cz
Anny Letenské 7, Praha 2

Mezinárodní uznání pro DAQUAS – Partner to Partner Award

Že „příjemné rozhraní mezi člověkem a jeho IT“ děláme s láskou a že nás to baví, to víme. Že máme spoustu spokojených zákazníků, to víme taky, a moc nás to těší. Už to samo o sobě je pro nás odměnou dostatečnou a známkou kvalitně odvedené práce. I přesto nás potěšila získaná ocenění IAMCP (International Association of Microsoft Channel Partners). Dokonce čtyři! A jelikož jsme se tak daleko dostali i díky vám, našim zákazníkům i partnerům, chceme se s vámi o svou radost podělit.

Mezinárodní asociace partnerů společnosti Microsoft (IAMCP) je organizace, která sdružuje nejvýznamnější partnery úrovně Microsoft Gold Competency z celého ekosystému odborností prostřednictvím poboček ve více jak 40 zemích po celém světě.

Její členové sdílejí své zkušenosti s ostatními, učí se jeden od druhého, spolupracují na projektech a vytvářejí mezi sebou zajímavé obchodní příležitosti. Mají exkluzivní přístup k materiálům a prezentacím dříve než ostatní partneři Microsoftu. Komunikují také s nejvyššími představiteli společnosti Microsoft či nejvýznamnějších partnerských organizací.

IAMCP byla založena v roce 1994, IAMCP Czech Chapter v roce 2008. Jedná se o neziskovou organizaci, vedenou zvoleným představenstvem.

IAMCP vyhlašuje program Partner Awards, který jí umožňuje ocenit preciznost, inovativnost, tvůrčí přístup ke službám a produktům. A u toho my samozřejmě nemůžeme chybět. Náš záběr si letos žádal účast hned ve čtyřech kategoriích. Ve všech jsme se dostali mezi tři finalisty a v jedné se stali vítězi pro celý region EMEA (Europe, Middle East & Africa).

Na nejvyšší post jsme vyskočili v kategorii Partner to Partner Award. Cenu jsme si vysloužili dlouholetým budováním konceptu „IT is All inclusive“. Díky spolupráci s partnery, kteří jsou špičkou ve svém oboru, můžeme zákazníkům nabídnout komplexní služby IT od analýzy potřeb, návrhu, přes licenční řešení až po nasazení technologií a zaškolení uživatelů. A to vše se zárukou odbornosti a nejvyšší kvality.

Na pozici finalistů jsme se pak umístili ve třech kategoriích.

Cloud Partner Award 2015 Finalist jsme se stali za vytvoření konzultačního konceptu Value Articulation Workshop, kterým pomáháme našim partnerům, poskytovatelům služeb, vytvořit bezpečný most mezi koncovými uživateli a cloudem.

Ocenění Innovation Partner Award 2015 Finalist nám přinesla zcela nová sada služeb pro naše zákazníky, která pomáhá správně identifikovat nedostatky, vyjádřit potřeby a stanovit jasné a měřitelné úkoly IT. To vede k obrovskému skoku v ROI, spokojenosti zákazníka a naplnění hlavního cíle IT: podpory uživatelů.

Posledním získaným oceněním je Sales Excellence Partner Award 2015 Finalist. To jsme získali za náš koncept celostního pojetí IT, které přinese maximální účelnost a spokojenost při zachování licenční čistoty.

Oceněni jsme tedy byli zejména za to, co je pro nás již dlouhá léta samozřejmostí – osobní přístup, kvalitní komplexní služby, profesionalita, spolehlivost a spokojenost zákazníka. Maximální úroveň služeb budeme držet i nadále. Ne pro ceny a vítězství, ale pro vás.

Děkujeme.