Hledáme nové kolegy!

69 Právě tolik či možná ještě o několik víc je na letošní ročník TechEd & DevCon Praha 2011 připraveno přednášek o současných i chystaných trendech v oblasti produktů Microsoft. Dokonalé pokrytí je zajištěno bohatým menu v těchto tematických sekcích:

Darina VodrážkováDarina Vodrážková
AkceAkce
22.03.2011 0:00:0022.03.2011 0:00:00

Darina Vodrážková

licenční expert a konzultant

DAQUAS
+420 222 512 201
+420 603 442 434
daquas@daquas.cz
Anny Letenské 7, Praha 2

69 + 9 DŮVODŮ, PROČ UTRATIT 6990,-

69 Právě tolik či možná ještě o několik víc je na letošní ročník TechEd & DevCon Praha 2011 připraveno přednášek o současných i chystaných trendech v oblasti produktů Microsoft. Dokonalé pokrytí je zajištěno bohatým menu v těchto tematických sekcích:

IT Pro Hall – pro manažery a administrátory

IT profesionálové dostanou podrobné informace o technických novinkách na poli plánování, implementace, zabezpečení a řízení platforem Microsoft. Prezentační bloky budou zaměřeny na Virtual Desktop Infrastructure, Windows Server 2008 R2, Windows 7, SharePoint 2010, Exchange Server 2010, Office 2010, SQL Server 2008 R2, System Center 2012, Hyper-V, Forefront a další aktuální témata. Nevynecháme ani vzedmutou vlnu Online Services: Office 365, Azure, Intune.

Developer Hall – pro vývojáře

Zde se nabídka zaměřuje na nástroje a technologie, webové aplikace, týmovou spolupráci a bezpečnost. V rámci plánovaných přednášek nebudou chybět ani novinky a zajímavosti z oblasti .NET Framework a Visual Studio 2010, ani blok o Windows Azure a Cloud Computingu.

DevCon Hall – pro databázové specialisty

Navazuje na více než desetiletou tradici mezinárodních konferencí FoxPro pořádaných společností DAQUAS obvykle v červnu až červenci v Praze. Otevře se ve středu a ve čtvrtek (vstupné jen na tyto dva dny konference činí 3600,- Kč). V každém dni pokryje souvisle jedno z témat: Visual FoxPro a SQL Server. Přednášky, v nichž se objeví SQL Server, ovšem nebudou scházet ani v prvních dvou dnech, budou však zaměřeny spíše na administrátory (v sekci IT Pro) či vývojáře (v Developer Hall).

Geek Hall – pro fajnšmekry a technologické nadšence

Témata, o nichž si běžně vyprávějí pouze zasvěcenci, mohou být odhalena i „obyčejným“ návštěvníkům TechEd & DevCon Praha 2011 , aniž by byli podrobeni standardním testům a přijímacím rituálům cechu. Chcete-li být o krok před IT veřejností, tohle je cesta, jak si prorazit cestu do čela zástupů. Návštěvou Geek Hall se z obyčejného IT administrátora může stát dr. Hyde. Lákají vás neveřejná zákoutí, vnitřnosti a čtvrté rozměry? Tak už víte…

A ještě 9

  1. 4 dny, které vás posunou Kurzy a školení Počítačové školy Gopas jsou proslulé a v oboru uznávané. Pro TechEd & DevCon Praha 2011 se osvědčený lektorský sbor rozrůstá a doplňuje dalšími experty, kteří snesou nejpřísnější měřítka odborné veřejnosti. Využijte možnost postavit si za zhruba polovinu odpovídající ceny čtyřdenní „školení na míru“. Vyladěnou soustavu přednášek, pokrývající právě ta témata, která teď zrovna nejvíce potřebujete. Kdy jindy máte příležitost, užít si na jednom místě v jednom čase natolik koncentrovaně? Naučte svého šéfa rozumět pojmu ROI (návratnost investice ;-))
  2. O základní potřeby bude výborně postaráno Pohodlné sezení v sálech multikina, výhodné dopravní spojení MHD (metro B, Černý Most) i auty, dostatek parkovacích míst, kvalitní catering. Neschází prostě nic.
  3. Jak si odnést co nejvíce – Prezentace z přednášek jsou pro účastníky tradičně pod heslem ke stažení na webu, mnohdy již v průběhu akce. Majitelé notebooků si též mohou psát bohaté poznámky beze strachu o ztrátu energie. K dispozici je spousta zásuvek k dobíjení.
  4. Nemusíte být odříznuti od světa – Nechcete-li se zříct kontaktu se svými domovskými podniky, rodinami, milenkami a milenci, oceníte WiFi připojení, které letos organizátoři slibují ještě více posílit. Pro ty, kterým se nechce nosit s notebookem a telefony používají k telefonování (nečekaně ?), budou dostupné i dva počítače – kiosky s připojením na Internet.
  5. Maximální spojení s pozitivními zážitky – Muži (a těch je mezi účastníky většina) si prý špatně pamatují situace stresové, ale když jsou v pohodě, mohou se plně soustředit. Pohodu obstará fitness centrum, bazén v areálu (obojí v rámci vstupného na konferenci). Pro dámské návštěvnice stačí jen říct: jsme uprostřed nákupního centra… a svůj relax si jistě najdou.
  6. Lektoři, The Best Of – Protože TechEd & DevCon Praha 2011 je největší živou IT konferencí, která se v tuzemsku koná, jsou přednášející pyšní, že byli pozváni před vybrané publikum. Jsou to praktici s talentem předávat své znalosti a vyhýbají se marketingu. Ve svých vystoupeních se dělí o unikátní zkušenosti ze svého nekonferenčního života.
  7. Ask The Experts! – A najdete je nejen v čele sálu s mikrofonem na klopě. Rádi zůstávají i k vzájemným návštěvám (skutečný IT odborník se nikdy nepřestává učit), ale také proto, aby vám poskytli volný prostor pro debatu. Někdy si můžete odnést i konzultaci, která jinak dozajista není bezplatná. To platí i pro poradnu uznávaných specialistů na licenční zákoutí a taje produktů Microsoft.
  8. Vzájemná setkání s kolegy – Účastníci TechEd & DevCon Praha 2011 jsou mezi IT odborníky na Microsoft svého druhu elitou. Pobývat mezi nimi, sdílet s kolegy naživo know how či společné starosti je cenná příležitost, jaká se v dnešní úporně úsporné online éře stává vzácností. Nezahoďte ji. Speciálně pro vícevětá setkání bude k dispozici prostor s posezením nejen během občerstvovacích přestávek, ale i v ostatních časech.
  9. Tradiční TechEd & DevCon Party – Uvolněná atmosféra třetího konferenčního večera je vyzkoušenou cestou k navazování neformálních profesních, ale i obyčejných lidských kontaktů. Aby bylo o čem mluvit (pokud nebudeme zrovna honit nuly a jedničky a zkratky, v nichž zhola scházejí samohlásky), je připraven program jako jindy: krmení, bowling, golf a motokáry. Z DevCon jsme pak importovali nejen konferenční Jam Session (nezapomeňte tedy ve středu na nástroje hudební místo vývojářských), ale přívržencům čerstvého povětří se pokusíme dokázat, že i na Černém Mostě umíme udělat vycházku z bodu A do bodu A, tak aby byla zajímavá a pro některé i docela napínavá.