Daquas 30 let


Společnost Microsoft vyhlašuje každoročně soutěž Partner of the Year v mnoha kategoriích, které odpovídají jednotlivým „kompetencím“ – specializacím podle programu Microsoft Certified Partner. DAQUAS se této soutěže od roku 2004 také účastní a díky své opravdové profesionalitě i poctivé práci získal již dvakrát mezi partnery z celého světa pozici finalisty. A letos podruhé také místo vítězné.

Darina VodrážkováDarina Vodrážková
O násO nás
24.06.2009 0:00:0024.06.2009 0:00:00

Darina Vodrážková

licenční expert a konzultant

DAQUAS
+420 222 512 201
+420 603 442 434
daquas@daquas.cz
Anny Letenské 7, Praha 2

DAQUAS – nejlepší licenční partner na světě

Do přehledu našich ocenění přibyl v roce 2009 opravdový klenot. DAQUAS se stal Partnerem roku v kategorii Licenční řešení. To znamená, že jsme zvítězili mezi všemi partnery z celého světa, kteří v této oblasti přihlásili svá řešení do mezinárodní soutěže vyhlašované vždy při příležitosti Worldwide Parter Conference. DAQUAS se soutěže účastní popáté a svými výsledky potvrzuje zcela mimořádné postavení mezi nejen tuzemskými, ale i středoevropskými partnery společnosti Microsoft, protože takovou exkluzivní sbírkou jako my se může pochlubit jen málokterá společnost – a pokud ano, tak je pravděpodobně asi tak 100násobně větší, než naše firma. 

Microsoft 2009 Licensing Solution Winner

Letošní cena nás ovšem těší mnohem více hned z několika různých důvodů:

  1. je to pravé vítězství – jsme skutečně první na světě (v roce 2004 bylo v kategorii péče o zákazníky vítězů 8 a v dalších letech jsme jako finalisté byli „jen“ mezi třemi nejlepšími)
  2. tentokrát nešlo jen o práci s licencemi a multilicenčními programy, tou už jsme v redmondském oddělení Worldwide Licensing and Pricing dostatečně známi, ale o mnohem širší koncepci a pojetí práce pro klienty
  3. podstatou naší oceněné vize je spolupráce s vybranými partnery – a my jsme především pyšní, že jsme je pro tuto vizi dokázali získat a že naše kooperace už přináší zákazníkům šťavnaté plody

Smyslem oceněného řešení V.I.P. (Value – Inspiration – Partnership) je totiž, aby byl klient každého z nás chován jako v bavlnce, jako ta skutečně nejdůležitější osoba na světě, aby mu byly poskytnuty vždy ty nejlepší služby opravdových odborníků. Aby vždy dostal to, co doopravdy potřebuje, a ne to, co mu zrovna kdo chce prodat. Pociťujeme zodpovědnost za své obchodní partnery, ať již kolegy, nebo zákazníky: vytváříme s nimi vztahy postavené na zasloužené důvěře a nabízíme koncepční pohled na všechny starosti a možnosti, které přináší každodenní využití IT. Ale sami na to samozřejmě nestačíme.

Microsoft 2009 Licensing Solution Winner

Jistě je dobré být specialistou, ale skutečně znamenité je znát se s těmi, kdo znají svou práci v jiných oblastech. Jsem moc ráda, že v rozlehlých pláních oboru IT máme tolik spolehlivých přátel, abychom se mohli efektivně pohybovat od jedné tyče ke druhé a nepotáceli se ve vánici nebo jiné přírodní či ekonomické nepohodě sami. Máme jistotu, že spolu dojdeme k cíli nejkratší možnou cestou a bez úrazu.

DAQUAS děkuje společnostem, které sdílejí naši představu, JAK má vypadat partnerství:

především čtyřem tisícovkám svých zákazníků

a (v tuto chvíli již) dvanáctičlenné skupině partnerů.

Marap, s.r.o.

KPCS CZ, s.r.o.

DIGI TRADE, s.r.o.

Kancelářské stroje, s.r.o.

AutoCont CZ a.s.

 ZONER software, a.s.

 BI Experts, s.r.o.

Asseco Solutions, a.s.

AG COM, a.s.

GOPAS, a.s.

Twinscomp, s.r.o.

CÍGLER SOFTWARE, a.s.

 

Oficiální informace o udělení ceny najdete jak na českých, tak na globálních stránkách společnosti Microsoft.