Daquas 30 let


microsoftacademy.cz

externí autořiexterní autoři
AktualityAktuality
15.10.2019 11:40:0015.10.2019 11:40:00

externí autoři

externí přispěvatelé magazínu softwarový QUAS

DAQUAS
+420 222 512 201
+420 603 442 434
daquas@daquas.cz
Anny Letenské 7, Praha 2

Ve znalostech je síla. Znalosti jsou sexy!

Už jsme si tolik zvykli říkat „ajtý“, že si často ani neuvědomujeme, že za tou zkratkou jsou ukryta slova Information a Technology. O technologiích se v tomto vydání softwarového QUASu píše dostatečně. Ty cloudové, kterým se teď věnujeme, jsou globální, dostupné, politicky korektní, dbají na podporu pro znevýhodněné… Čím tedy to, že když máme všichni k dispozici stejné technologie, někomu se s nimi vede líp a jiní klopýtají? Nezískají takový užitek, jaký by si přáli…? Klíč k úspěchu je v „I“. V tom prvním slově. Rozdílná míra informovanosti a schopnosti informace získat a pracovat s nimi je tím, co limituje (nejen) cloudovou cestu ke štěstí.

S tímto vědomím společnost Microsoft na základě našich námětů a přání pověřila osvědčenou Počítačovou školu GOPAS organizací vzdělávacích akademií pro zákazníky i partnery. Když nebudete dlouho váhat a přihlásíte se, dostane se vám jedinečné příležitosti naučit se důležité věci, které mohou vaši firmu posunout k úspěchu.

Všechno je popsáno podrobně na webu Microsoft Akademie (českyslovensky).

Akademie je unikátním projektem pro 1000 účastníků, kterým se Microsoft a jeho vybraní partneři rozhodli podpořit informovanost odborné veřejnosti. Stojí za ní práce „mozkového trustu“ z České republiky a Slovenska. Obsahy pro kurzy vytvářeli nejzkušenější odborníci z praxe, s ohledem na to, jaké znalosti podmiňují úspěšné nasazení a využití cloudových služeb. Lektoři jsou velmi pečlivě vybraní, jsou to špičky co do vědomostí i schopností je předat.

Jeden vzdělávací cyklus Microsoft Academy stojí 4 000 korun a zahrnuje 4 dny „živého“ školení, výukové materiály, tutoriál pro danou roli a pro zájemce i voucher na certifikační zkoušku. (Nedotovaná cena takto pojatého školení by byla přes 25 000 korun.)

Akademie má dva hlavní směry: Azure a Microsoft 365

Náplně kurzů se liší podle rolí, které plníte. Pro každou roli akademie nabízí sadu navazujících jednodenních školení kombinovaných s praktickými hands-on laby. Novinkou je i ne-technická specializace „Business Manager“ (CIO, CTO, …), která pomůže získat managerský přehled o možnostech cloudu ve dvou dnech.

Akademie je otevřena IT profesionálům jak z firem, které IT „jen používají“, tak z firem, které poskytují služby v IT. Její kapacita je samozřejmě omezena – a nabídka je unikátní, takže kdo dřív přijde, ten se stačí zaregistrovat.