CSP: Konečně ta správná cesta k pořízení Microsoft Online Services

DAQUAS se zabývá především softwarem pro zajištění základní infrastruktury podniků. Vedle toho jsou naší specializací vývojářské nástroje. Abychom svým klientům vytvářeli skutečně solidní zázemí, pracujeme na co nejtěsnějším spojení s výrobci a dodavateli softwaru. Tyto vazby se projevují i v oficiální rovině partnerských programů a vrcholí cenami z mezinárodních porovnání.

Darina VodrážkováDarina Vodrážková
O násO nás
24.6.2009 0:00:0024.6.2009 0:00:00

Darina Vodrážková

licenční expert a konzultant

DAQUAS
+420 222 512 201
+420 603 442 434
daquas@daquas.cz
Anny Letenské 7, Praha 2

Ocenění, certifikace a partnerství společnosti DAQUAS

DAQUAS se zabývá především softwarem pro zajištění základní infrastruktury podniků, od operačních systémů přes komunikační a databázové prostředky po bezpečnostní nástroje. Vedle toho jsou naší specializací vývojářské produkty, a to nejen v českých zemích tradiční FoxPro, ale celá nabídka společnosti Microsoft, která je obsažena v kombinaci Visual Studio a MSDN. Abychom svým klientům vytvářeli skutečně solidní zázemí, pracujeme na co nejtěsnějším spojení s výrobci a dodavateli softwaru. Tyto vazby se projevují i v oficiální rovině partnerských programů a vrcholí cenami z mezinárodních porovnání.

DAQUAS je

Microsoft 2009 Licensing Solution Winner Microsoft 2008 Licensing Solution Finalist

ESET Gold Partner   Symantec Registered Partner

DAQUAS je však také jednou z nejmenších firem na světě, které se mohou pochlubit nejen statutem Microsoft Gold Certified Partner, ale navíc i unikátní sbírkou ocenění, udělovaných partnerům společnosti Microsoft v celosvětových i lokálních soutěžích.

  • 2012 Country Partner of the Year – Czech Republic – cena pro nejlepšího tuzemského partnera společnosti Microsoft
  • 2009 Worldwide Microsoft Partner of the Year WINNER – Licensing Solution (v tomto roce jediný z partnerů v celém regionu střední a východní Evropy, který se na světové úrovni stal vítězem)
  • 2008 Worldwide Microsoft Partner of the Year Finalist – Licensing Solution (jeden ze tří oceněných partnerů na světě)
  • 2008 CEE Award Winner – Licensing Solution (první v regionu východní a střední Evropy)
  • 2008 Microsoft Technology Award Winner – Infrastructure (česká cena za využití metodiky optimalizace infrastruktury pro společnost Seznam CZ)
  • 2006 Industry Award Winner – Licensing Delivery (česká cena za návrh licenčního řešení pro společnost Cleverlance Solutions)
  • 2005 Worldwide Microsoft Partner of the Year Finalist – Licensing Solution (jeden z šesti oceněných partnerů na světě)
  • 2004 Worldwide Award Winner – Customer Experience Award (světová cena za péči o zákazníky udělená jako ocenění našich aktivit pro české vývojáře)

 „Naši partneři každým rokem vytvářejí a implementují nová řešení, která lze našim společným zákazníkům nabídnout,“ říká Allison Watson, viceprezidentka společnosti Microsoft pro oblast Worldwide Partner Sales and Marketing Group. „Jsme nadšeni, že můžeme vnímat společnost DAQUAS jako jednoho z leaderů na tomto poli.