DAQUAS se zabývá především softwarem pro zajištění základní infrastruktury podniků. Vedle toho jsou naší specializací vývojářské nástroje. Abychom svým klientům vytvářeli skutečně solidní zázemí, pracujeme na co nejtěsnějším spojení s výrobci a dodavateli softwaru. Tyto vazby se projevují i v oficiální rovině partnerských programů a vrcholí cenami z mezinárodních porovnání.

Darina VodrážkováDarina Vodrážková
O násO nás
24.6.2009 0:00:0024.6.2009 0:00:00

Darina Vodrážková

licenční expert a konzultant

DAQUAS
+420 222 512 201
+420 603 442 434
daquas@daquas.cz
Anny Letenské 7, Praha 2

Ocenění, certifikace a partnerství společnosti DAQUAS

DAQUAS se zabývá především softwarem pro zajištění základní infrastruktury podniků, od operačních systémů přes komunikační a databázové prostředky po bezpečnostní nástroje. Vedle toho jsou naší specializací vývojářské produkty, a to nejen v českých zemích tradiční FoxPro, ale celá nabídka společnosti Microsoft, která je obsažena v kombinaci Visual Studio a MSDN. Abychom svým klientům vytvářeli skutečně solidní zázemí, pracujeme na co nejtěsnějším spojení s výrobci a dodavateli softwaru. Tyto vazby se projevují i v oficiální rovině partnerských programů a vrcholí cenami z mezinárodních porovnání.

DAQUAS je

Microsoft 2009 Licensing Solution Winner Microsoft 2008 Licensing Solution Finalist

ESET Gold Partner   Symantec Registered Partner

DAQUAS je však také jednou z nejmenších firem na světě, které se mohou pochlubit nejen statutem Microsoft Gold Certified Partner, ale navíc i unikátní sbírkou ocenění, udělovaných partnerům společnosti Microsoft v celosvětových i lokálních soutěžích.

  • 2012 Country Partner of the Year – Czech Republic – cena pro nejlepšího tuzemského partnera společnosti Microsoft
  • 2009 Worldwide Microsoft Partner of the Year WINNER – Licensing Solution (v tomto roce jediný z partnerů v celém regionu střední a východní Evropy, který se na světové úrovni stal vítězem)
  • 2008 Worldwide Microsoft Partner of the Year Finalist – Licensing Solution (jeden ze tří oceněných partnerů na světě)
  • 2008 CEE Award Winner – Licensing Solution (první v regionu východní a střední Evropy)
  • 2008 Microsoft Technology Award Winner – Infrastructure (česká cena za využití metodiky optimalizace infrastruktury pro společnost Seznam CZ)
  • 2006 Industry Award Winner – Licensing Delivery (česká cena za návrh licenčního řešení pro společnost Cleverlance Solutions)
  • 2005 Worldwide Microsoft Partner of the Year Finalist – Licensing Solution (jeden z šesti oceněných partnerů na světě)
  • 2004 Worldwide Award Winner – Customer Experience Award (světová cena za péči o zákazníky udělená jako ocenění našich aktivit pro české vývojáře)

 „Naši partneři každým rokem vytvářejí a implementují nová řešení, která lze našim společným zákazníkům nabídnout,“ říká Allison Watson, viceprezidentka společnosti Microsoft pro oblast Worldwide Partner Sales and Marketing Group. „Jsme nadšeni, že můžeme vnímat společnost DAQUAS jako jednoho z leaderů na tomto poli.

DAQUAS a jeho lidé

DAQUAS má ve svém středu také prvního držitele certifikace MCP (Microsoft Certified Professional) v oboru „Návrh a poskytování multilicenčních řešení Microsoft pro malé a střední podniky“ z regionu Evropa, Střední východ a Afrika (EMEA). A k tomu čtyři další držitelky licenčních certifikací.

Jedinou profesionálku v ČR, která má složeny všechny dostupné licenční zkoušky MCP (a na tvorbě těch současných se autorsky podílela v devítičlenném mezinárodním týmu).

Dále dva certifikované odborníky s technickými zkouškami MCP a v neposlední řadě též již po několik let opakovaně nominovaného Microsoft Most Valuable Professional (MVP), což je hodnost udělovaná nezávislým odborníkům za mimořádný přínos jednotlivým komunitám specializovaným na určité produkty Microsoft.

DAQUAS má zastoupení i v pětatřicetičlenném celosvětovém výboru zaměřeném na správu softwarových aktiv (SAM Partner Steering Committee).

DAQUAS vám dokáže, že nákup softwaru nemusí být složitá, nepříjemná práce – když máte možnost přenechat ji skutečným specialistům ve svých službách!